Lanberg HDMI Cable, 5 m 4K/30Hz, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 180.00 mm |
| Brutokaal | 0.03 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 10.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 100.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Maxiumum resolution up to 1920x1080 @ 60Hz. Maximum data transfer rate: 4,95 Gb/s |
| Netokaal | 0.03 kg |
| Paber/Papp | 4.00 g |
| Pistmik 1 | DisplayPort Male |
| Pistmik 2 | HDMI Male |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | DisplayPort to HDMI Cable |
| Producer product name | CA-DPHD-11CC-0030-BK |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.00 kg |
| Tüüp | DP to HDMI |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lanberg hdmi cable, 5 m 4k30hz, black, ca-dphd-11cc-0050-bk, lanberg, audiovideo kaablid



